22. Przegląd Filmów o Sztuce - zgłoszenia do 10 marca!

To już tradycja, że Zakopane za sprawą Przegląd Filmów o Sztuce, wiosną staje się centrum artystycznym i kulturalnym dla kinomanów i pasjonatów sztuki. W tym roku filmy zgłoszone do konkursu festiwalowego oceni jury pod wodzą Kingi Dębskiej. Poza tym czeka nas wiele atrakcyjnych prezentacji - nie tylko filmowych - oraz spotkań, wystaw i koncertów.

Przegląd Filmów o Sztuce, powracając ze sprawdzoną formułą konkursową to
wydarzenie, które odbędzie się w dniach 10 – 14 kwietnia, otwierając sale studyjnego Kina Miejsce i Miejskiej Galerii Sztuki na liczne projekcje oraz wystawy z gatunku filmu o Sztuce. W zeszłym roku zgłoszono aż 170 filmów, a po preselekcjach zaprezentowano 31 z nich. Przewodniczącą jury Przeglądu Filmów o Sztuce w tym roku jest Kinga Dębska, znana reżyserka i scenarzystka filmowa.

Nabór do sekcji konkursowej trwa tylko do 10 marca.
Warto o tym pamiętać ponieważ łączna pula nagród wynosi aż 33 tysiące złotych.

Nagroda Grand Prix - 10.000 pln
Nagroda II - 5.000 pln
Nagroda III - 3.000 pln

Dodatkowo przyznawane są nagrody specjalne:

Nagroda Stowarzyszenia Filmowców Polskich - 5.000 pln
Nagroda Stowarzyszenia Autorów ZAIKS - 10.000 pln

Zachęcamy do udziału w konkursie.

{info. pras}

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów