Buddha, love & music

W najbliższą środę 14-go lutego podczas Wednesday LOVE Music Fat Buddha zaserwuje nam nie tylko kulinarne doznania, ale i ucztę dla ucha w postaci wokalu Marii Rodriguez, gwiazdy the Voice of Poland.

Piękna Kubanka jako pierwsza w programie wykonała standard jazzowy, co nie tylko zachwyciło jurorów, ale i porwało do wspólnej salsy. Do Polski sprowadziła ją miłość, która dodaje skrzydeł na co dzień i którą wyczuć można w Jej ciepłym głosie. Muzykę dla zakochanych Maria zaprezentuje przy akompaniamencie pianisty Grzegorza Rdzaka i basie Filipa Torresa.

Eksperymenty z kuchnią nie są nam obce, dzięki czemu sztukę łączenia smaków mamy opanowaną do perfekcji. Foodpairing podkręci wszystkie zmysły, co stanowi idealną grę wstępną do kontynuacji wieczoru. Każde danie podane zostanie w towarzystwie idealnie wyselekcjonowanego koktajlu, który pozwoli nam rozkoszować się zarówno smakiem potrawy, jak i trunku.

Wednesday Love Music to bez wątpienia najlepszy pomysł na walentynkowy wieczór.

Wednesday LOVE Music
Warszawa, restauracja Fat Buddha
14.02. 2017 start 20:30

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów