Cała Polska zatańczy

W tym roku z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca Instytut Muzyki i Tańca zainicjował ogólnopolską akcję „TańczMy”. - Akcja organizowana jest po raz pierwszy, a jej celem jest zrzeszenie środowiska tanecznego wokół ważnej dla nas wszystkich idei. Hasło „TańczMy” wskazuje na wspólnotowy charakter, który Instytut ma zamiar w kolejnych edycjach rozszerzyć także na inne środowiska, docierając do osób niezwiązanych na co dzień ze sztuką tańca - wyjaśniają organizatorzy.

Choć Międzynarodowy Dzień Tańca obchodzony jest 29 kwietnia, w roku 2019 Instytut zaproponował  okres 26-29 kwietnia 2019 r. dla akcji „TańczMy”. Specjalnie z okazji powstania inicjatywy został stworzony logotyp wydarzenia, którym poszczególne jednostki jako organizatorzy sygnują swoje wydarzenia. W ten sposób na mapie kraju w dniach trwania akcji zostanie stworzona swojego rodzaju sieć oznakowana jako #TańczMy.

Wszystkie wydarzenia, które zostały zgłoszone do akcji odbywają się pod honorowym patronatem Instytutu Muzyki i Tańca. W wydarzeniach, które zostały zgłoszone do akcji weźmie udział ponad 7 tys. uczestników i ok. 15 tys. widzów. Lista imprez TUTAJ i TUTAJ.

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów