"Cut Music Video" - Konkurs Na Najlepszy Klip Muzyczny

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy klip muzyczny „CUT MUSIC VIDEO”. W ramach wieczoru zostaną wyświetlone teledyski stworzone różnymi technikami i do utworów w najrozmaitszych gatunkach muzycznych oraz odbędzie się głosowanie wśród publiczności. Nagrodę dla zwycięzcy sponsorują współorganizatorzy imprezy – To Się Wytnie oraz Presto filmowe, inicjator cyklu filmowo-muzycznego na warszawskiej Pradze „Dźwięk okiem kamery”.

Harmonogram wieczoru:
21.00 – start imprezy, integracja
21.30- rozpoczęcie konkursu
22.15 – głosowanie
22.30 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

To Się Wytnie
ul. Stalowa 46
17.05.2018 godz. 21.00 (czwartek)
Wstęp wolny

Cykl „Dźwięk okiem kamery”, czyli filmy dokumentalne poświęcone twórcom muzyki i ich muzycznym inspiracjom. Dokumenty prezentowane w ramach cyklu ukazują muzykę głównie polskich twórców w sposób kreatywny i uniwersalny, pozwalając zbliżyć się do tajemnicy życia danego artysty.

Autorką cyklu jest Maja Baczyńska, redaktor naczelna Presto filmowego, doktorantka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, założycielka grupy filmowej MUDO Music Documentaries, autorka m.in. filmu dokumentalnego „Kilka pytań o słyszenie świata” z cyklu „Portrety kompozytorów” oraz produkcji dla Instytutu Muzyki i Tańca, prezentowanych na festiwalach w Polsce i za granicą i emitowanych na antenie TVP Kultura.

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów