„Czyste Szumienie”- tajemniczy i baśniowy pop w Studiu radiowej Trójki

W dniu 17-listopada 2017 roku o godz. 19:00 w Muzycznym Studiu radiowej Trójki im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się pierwszy koncert KALINY, który promuje jej debiutancki album „Czyste Szumienie” i jest zapowiedzią dalszych występów w całej Polsce.

Kalina Hlimi-Pawlukiewicz ps. KALINA to artystka wszechstronna – muzyk, aktorka i scenarzystka. Szerszej publiczności znana z ekranu m.in. „Kryminalni”, „Barwy szczęścia”, „Ojciec Mateusz”, „Pręgi". Kalina komponuje, pisze teksty i gra na fortepianie oraz harfie.  22 września tego roku ukazała się jej debiutancka płyta – „Czyste Szumienie”.

Realizacją albumu zajął się jeden z najlepszych producentów w Polsce – Max Skiba. „Czyste Szumienie” to zestaw 13 autorskich kompozycji KALINY, które zaskakują formą i niepowtarzalnym klimatem. Bez wątpienia jest to jeden z najodważniejszych debiutów muzycznych obecnego roku. Znajdziemy tutaj ciekawe i świeże aranżacje, jak również inteligentne, poetyckie teksty o życiu w mieście i magii miłości. Melancholijny i charyzmatyczny głos KALINY zabiera słuchaczy w muzyczną podróż, opowiadając romantyczne i wyśnione historie, które przywodzą na myśl miejskie baśnie. Single „Nawet jeśli” i „Pamiętam Cię” zdobyły już listę przebojów Polskiego Radia dla Ciebie (RdC). Duet KALINY i Maxa, stworzył świeżą i oryginalną propozycję muzyczną, która porywa lekkością i zaskakuje tajemniczym klimatem. „Czyste Szumienie” to intrygujący debiut, wnoszący na polski rynek muzyczny coś zupełnie oryginalnego i niespotykanego.

Kalina Hlimi-Pawlukiewicz ps. KALINA - absolwentka PWST we Wrocławiu, PWSFTViT w Łodzi i Wajda School w Warszawie. Jako aktorka debiutowała na deskach Łaźni Nowej w Krakowie. Od wielu lat z powodzeniem występuje  w produkcjach telewizyjnych, kinowych czy teatralnych. Pojawia się na scenach teatrów Studio i Dramatycznego w Warszawie. Jest autorką scenariusza teledysku Pati Sokół to utworu „Naked” oraz współzałożycielką teatralnej grupy improwizatorskiej „Maki Boskie”. KALINA ma również wykształcenie muzyczne, śpiewa, gra na harfie i fortepianie, a także komponuje. Jej debiutancki album miał swoją premierę 22 września 2017 roku. Powstał przy współpracy z Maksymilianem Skibą – jednym z najpopularniejszych polskich producentów muzycznych.

{info. pras}

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów