Konkurs o Grand Prix Ladies' Jazz Festival 2018 szansą dla młodych artystek

Podczas zeszłorocznej edycji Ladies’ Jazz Festival w Gdyni wystąpiło ośmioro laureatów, z których jury postanowiło nagrodzić troje. Główną zwyciężczynią okazała się Judyta Pisarczyk, która w tym roku może już pochwalić się swoją własną płytą długogrającą, a na Ladies’ Jazz Festival 2018 swoim występem na głównej scenie Teatru Muzycznego w Gdyni rozpocznie festiwalowe koncerty – wystąpi 20 lipca przed samą Dee Dee Bridgewater!

Zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu organizatorzy przyjmują do 22 czerwca, chętnym do wzięcia udziału w Ladies’ Jazz Festival 2018 i do wystąpienia w przestrzeni Gdynia InfoBox radzimy więc się spieszyć.

Regulamin konkursu, informacje o sposobie zgłoszenia, nagrodach itp. dostępne są na stronie www.ladiesjazzfestival.pl oraz w wydarzeniach na profilu facebookowym Ladies’ Jazz.

Jury pod kierownictwem dyrektor artystycznej festiwalu, znakomitej jazzowej gwiazdy, Urszuli Dudziak również w tym roku ma nadzieję wybrać wspaniałe młode damy jazzu, które już za chwilę zawładną sercami fanów muzyki.

{info. pras}

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów