Letnie gorące ulice

W czwartek 7 sierpnia o godzinie 19:00, w Teatrze Syrena odbędzie się jedyny w swoim rodzaju koncert jazzowy, stanowiący zwieńczenie czterotygodniowych warsztatów wokalnych. Na scenie będzie można zobaczyć autorkę projektu, wybitną wokalistkę jazzową Annę Serafińską oraz wszystkich uczestników warsztatów.

Warsztaty miały na calu przybliżenie uczestnikom wszystkich etapów produkcji muzycznego wydarzenia – od stworzenia koncepcji poprzez pracę nad emisją głosu, swoją osobowością i własnym stosunkiem do muzyki, aż do finalnej realizacji całego założenia na scenie przy spotkaniu z publicznością.
 
Bilety na koncert dostępne na stronie: treatrsyrena.pl
Serdecznie zapraszamy!

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Oceń zawartość: 

Brak głosów