Melokoncerty dla najmłodszych

MeloKoncert to muzyczne Ok. 40 minutowe spotkanie z muzyką na żywo, wspólnym śpiewaniem, tańcem, recytowaniem prostych wierszyków, grą na instrumentach i słuchaniem muzyki.

Zabawa oparta jest założeniach teorii uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona, amerykańskiego muzyka jazzowego i pedagoga. Takie zajęcia polegają na stymulowaniu słuchu malutkich dzieci (w wieku od 1 miesiąca do ok.3 lat) za pomocą śpiewu w różnych skalach oraz rytmu i ruchu. Będzie można też usłyszeć muzykę graną na żywo na instrumentach takich jak skrzypce czy pianino.  Będzie można tańczyć, spiewać, kówić wierszyki i słuchać  muzyki.A wszytsko to na podłodze na poduszkach i dywanikach. Na bosaka! :)
W koncertach wystąpią:
Anna Natalicz, Basia Habisiak i Tatiana Szafraniec - trzy mamy, nauczycielki muzyki oraz artystki, absolwentki Akademii Muzycznych w Łodzi, Warszawie i Katowicach, certyfikowane nauczycielki
"gordonków".

Bilety na koncert sobota 17.lutego 2018 zostały już wyprzedane, ale przed nami nadal koncerty:

Data    -    Miejsce (Warszawa)

17/03 - Centrum Kultury Łowicka
7/04 - Mary Poppins' House Saska Kępa
12/05 - Spiku Spik Cafe Praga Północ
2/06 - Centrum Kultury Łowicka

Masz pytanie? Napisz do: melozajecia@gmail.com

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów