Midnight stories [Pierwszy album ART’N’VOICES w wytwórni DUX]

ART’N’VOICES oddaje w ręce słuchaczy swój najnowszy album MIDNIGHT STORIES - dwanaście wyjątkowych kompozycji i prawie godzinę muzyki, w której można się zatracić.

Na płycie znajdą się dzieła Pawła Łukaszewskiego, Krzysztofa Komedy, a także twórców młodego pokolenia, m.in. Szymona Godziemby-Trytka, Zuzanny Falkowskiej, Anny Rocławskiej-Musiałczyk i Jakuba Szafrańskiego. Zespół wokalny Art’n’Voices powstał w 2010 roku. W swoim repertuarze posiada muzykę różnych epok począwszy od renesansu, jednak przeważają w nim kompozycje muzyki współczesnej, których znaczna część została napisana specjalnie dla zespołu. Ich trzeci, najnowszy album, w całości poświęcony jest utworom inspirowanym szeroko pojętą tematyką nocy. Z uwagi na dużą różnorodność tekstów, wykorzystanych przez poszczególnych twórców, każda z dwunastu utrwalonych kompozycji ukazuje autorską wizję, w której, w różnorakich ujęciach, został zaprezentowany motyw nadejścia zmroku i wszystkiego, co z nim związane.

Premiera albumu odbędzie się 22.02.2020 w Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Płyta dostępna w sprzedaży na www.dux.pl/, a niebawem pojawi się w fizycznej oraz cyfrowej międzynarodowej dystrybucji.

{info. pras}

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów