Między filmem a książką [projekt Film the book]

10 kwietnia w Mazowieckim Instytucie Kultury przy Elektoralnej 12 w Warszawie odbędzie się 2. edycja Film the Book. Na początek czeka nas panel dyskusyjny pt. Wydawcy vs. producenci – trudna sztuka adaptacji. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Film the Book to szczególny projekt, który łączy świat książki ze światem filmu. Wydarzenie kierowane jest do producentów, scenarzystów, reżyserów, wydawców, agentów literackich i pisarzy. Mile widziani są również przedstawiciele mediów. Punktem kulminacyjnym wydarzenia, podobnie jak w zeszłym roku, będą prezentacje nowowydanych książek lub takich, które są jeszcze przed publikacją. Zapisy trwają do 9 kwietnia do godz. 12:00.

Zgłoszenia należy wysyłać pod adres mailowy: info@mwfc.pl. Gospodarzami eventu są Justyna Sobolewska i Błażej Hrapkowicz.

{info. pras}

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów