Opera Krakowska obchodzi Święto Małopolski

fot. Gabriela Janik

Choć Święto Małopolski przypada na 10 czerwca, jego obchody rozciągają się w województwie na cały czerwiec. Opera Krakowa aby zachęcić do wzięcia udziału zarówno w Święcie Małopolski, jak też w 22. Letnim Festiwalu (2 czerwca - 8 lipca 2018), przygotowała we współpracy z Kolejami Małopolskimi niespodziankę.

Przedstawiciele teatru przy Lubicz, przebrani w operowe stroje, będą jeździć pociągiem na trasie Kraków Główny – Kraków Airport i rozdawać festiwalowe materiały, a towarzyszyć im będzie muzyka z nagrań operowo-operetkowych. Pierwszy taki przejazd odbył się 4 czerwca br., a na następne Opera Krakowska i Koleje Małopolskie zapraszają 15 i 26 czerwca, wyjazd o godz. 10.03 z Dworca PKP Kraków Główny w kierunku Portu Lotniczego. Dla podróżujących nie zabraknie niespodzianek i innych atrakcji.

W obchody Święta Małopolski włączyło się wiele instytucji, które zapraszają na organizowane przez siebie spotkania, spektakle, koncerty, pokazy czy pikniki, a także umożliwiają zwiedzanie obiektów muzealnych czy poznawanie nowych zakątków regionu.

Więcej informacji:

https://www.malopolska.pl/marka-malopolska/projekty-partnerskie/kultura/...

{info. pras}

 

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów