Pamiętajmy o Robercie Brylewskim

Trudno sobie wyobrazić Jarocin Festiwal i w ogóle polską scenę muzyczną bez niego. Jeszcze zimą planowaliśmy z Robertem jego udział w tegorocznym festiwalu. W tej chwili nie pozostaje nam nic innego jak nieść pamięć o jego postaci i dorobku artystycznym.

Jarocin Festiwal 2018 przyjmie dodatkowo MOTYW: BRYLEWSKI, w ramach którego odbędą się: 
 
- program specjalny pamięci Roberta w ramach koncertu Pink Freud/Punk Freud Army w repertuarze Kryzys, ARMIA i 12RAEL z udziałem Tomasz Budzyński, Robert Robal Matera, Darek Malejonek i Alek Korecki (15.07, godz. 21:00, Scena Park)
 
- odsłonięcie muralu z wizerunkiem Roberta autorstwa Wilhelm Sasnal (przy Spichlerzu Polskiego Rocka, 13.07, godz. 17:00)
 
- wykonanie utworów Roberta w koncertach finalistów Jarocińskich Rytmów Młodych - Przybył, RADIO SLAM, Agata Karczewska, Distant Nights (13.07, godz. 18:00, Scena Rynek)
 
- projekcje filmów – FALA i Powracająca FALA, ostatniego filmu z udziałem Roberta (15.07, godz. 12, Kino Echo)
 
W trakcie całego festiwalu muzyka Roberta będzie rozbrzmiewać z głośników w całym mieście, z głównych scen między koncertami, a także w klubach, kinie, na placach i uliczkach. Pamiętajmy o Robercie Brylewskim!
 
{info. pras}

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów