Pieniądze zamiast szczęścia

Podczas Transatlantyk Festival w Łodzi (13 - 20 lipca) będzie miała miejsce światowa premiera klipu do piosenki “Come In” autorstwa Paula Pedany. W teledysku gościnnie występuje aktor Ken Stott. Obaj będą gośćmi tegorocznej edycji festiwalu.

„Come In” to teledysk skupiony wokół słabości człowieka do władzy i pieniędzy. W pokoju z jednym tylko małym oknem zobaczymy szczęśliwego rolnika, który rezygnuje ze swojego zbawienia na rzecz realizowania marzenia o dużych pieniądzach. Największą chorobę dzisiejszych czasów interpretuje aktor nagradzany wieloma nagrodami – Ken Stott.

Światowa premiera klipu “Come In” odbędzie się we wtorek, 17 lipca przed pokazem filmu „Reedukacja Cameron Post” w reż. Desiree Akhavan. Po premierze artyści spotkają się z widzami.
 
Paul Pedana jest włoskim muzykiem, multiinstrumentalistą, autorem słów piosenek a także producentem muzycznym. Już w młodości, Paul rozpoczął swoją karierę muzyczną w zespole - “Anthropos”, który odniósł znaczący sukces i występował na wielu światowych festiwalach. W 2015 roku Pedana zdecydował się jednak na solową karierę. Pod koniec ubiegłego roku wydał album “Ex-Human”, który został uznany przez szereg magazynów muzycznych, najlepszym niezależnym albumem we Włoszech i nie tylko. Paul jest również scenarzystą wszystkich swoich klipów. Na festiwalu Transatlantyk prezentowana będzie jego ostatnia produkcja - teledysk do piosenki “Come in” z płyty “Ex-Human”.
 
Ken Stott to szkocki aktor, który znany jest między innymi z ról w filmach: “Śmietanka towarzyska” (reż. Woody Allen), trylogii “Hobbit” Petera Jacksona czy kultowego już serialu “Fortitude”.
 
Transatlantyk Festival potrwa od 13 do 20 lipca w Łodzi.
 
{info. pras}

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów