Przed nami Warsaw Fingerstyle Festival

Już po raz piąty w warszawskim Centrum Kultury Wilanów spotkają się miłośnicy gitary z kraju i zagranicy. Trzydniowej imprezie towarzyszyć będzie międzynarodowy konkurs gitarowy oraz wystawa sprzętu muzycznego. W tym roku Festiwal obejmuje szerokie spektrum stylów i gatunków, proponując słuchaczom podróż od klasycznych dźwięków - przez fingerstyle na gitarze akustycznej - aż po mocne rockowe brzmienia.

Gitara fingerstyle to najbardziej widowiskowa i jednocześnie wymagająca technika gry na gitarze. Styl ten pozwala na solowej gitarze stworzyć iluzję gry kilku instrumentów grających w tym samym czasie. Fingerstyle bije rekordy popularności na świecie, o czym świadczą wielomilionowe odsłony w serwisie YouTube.

Line up Warsaw Fingerstyle Festival V (20-23 września 2019)

20.09 Woch&Guzik Duo (PL)
21.09 Stefano Barone (ITA),
Thomas Zwijsen (BEL)
Michael Kobrin (ISR)
Lion Shepherd akustycznie (PL)
Międzynarodowy Konkurs Gitarowy
23.09 Ryszard Bałauszko (PL)
www.facebook.com/fingerstylefest/
Bilety: www.kulturawilanow.pl

{info. pras}

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów