Rusza Polska Platforma Tańca

Instytut Muzyki i Tańca zaprasza na Polską Platformę Tańca 2019! Wydarzenie ma na celu wyłonienie i promocję najciekawszych oryginalnych produkcji tanecznych powstałych w Polsce lub zrealizowanych przez polskich choreografów.

Finał tegorocznej Polskiej Platformy Tańca odbędzie się w dniach 5-8 września 2019 roku w Gdańsku. W ciągu czterech dni będzie można uczestniczyć w prezentacjach spektakli, spotkaniach i dyskusjach z artystami i ekspertami z dziedziny tańca.

Organizatorzy zapraszają do Gdańska wszystkich miłośników tańca i profesjonalistów zainteresowanych polską twórczością choreograficzną. Termin rejestracji gości upływa 19 lipca 2019 roku. Liczba miejsc jest ograniczona. Możliwość udziału w Platformie zostanie potwierdzona do 26 lipca 2019 roku.
Formularz rejestracji dostępny jest online: https://forms.gle/ejuEC9KgzefUhYFn8.

Organizatorem Polskiej Platformy Tańca jest Instytut Muzyki i Tańca. Współorganizatorami są Fundacja Polka dot oraz Stowarzyszenie Teatr Dada von Bzdülöw. Głównym partnerem wydarzenia jest Instytut Adama Mickiewicza.

Więcej informacji na stronie: www.polskaplatformatanca.pl.

{info. pras}

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów