Warszawskie Combo Taneczne wystąpi zamiast Młynarski Plays Młynarski w Filharmonii Łódzkiej

Filharmonia Łódzka informuje: Z powodu choroby Gaby Kulki dziś podczas koncertu w Filharmonii Łódzkiej nie zostanie zaprezentowany projekt Młynarski Plays Młynarski. Jan Młynarski wystąpi wraz z artystami tworzącymi Warszawskie Combo Taneczne w innym repertuarze. Przepraszamy za zmianę, nastąpiła ona z przyczyn od nas niezależnych.

Warszawskie Combo Taneczne zaprezentuje piosenki przedwojenne, które 80 i więcej lat temu bawiły i wzruszały publiczność na rewiach, dansingach, a także na stołecznych ulicach i podwórkach. Postanowili ocalić od zapomnienia piękne piosenki warszawskie, prezentując je we współczesnym brzmieniu i aranżacjach bliskich oryginałom. Za projekt ten odpowiedzialny jest Jan Emil Młynarski. Koncert będzie wyjątkowym spotkaniem z przeszłością, tradycją i nowym na nie spojrzeniem.

WARSZAWSKIE COMBO TANECZNE ZAMIAST MŁYNARSKI PLAYS MŁYNARSKI      
13 września 2018 / CZWARTEK / 19.00

{info. pras}

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów