Wejściówki na Jazztopad - konkurs!

Jazztopad w trakcie! Mnóstwo muzyki, mnóstwo jazzu. Świetni artyści z całego świata. A dla naszych czytelników - szansa na wejściówki na koncerty w dniach 10.11 oraz 11.11. Konkurs łatwy i przyjemny, jak zawsze w tempie Presto!

10 listopada, godz. 19.00, Sala Filharmonii Wrocławskiej: Miyeon & Park

11 listopada, godz. 18.00, Sala Filharmonii Wrocławskiej: Heo Yoon-Jeong, Aram Lee, Bracia Oleś: PREMIERA na zamówienie festiwalu

Pytanie konkursowe: w ramach jakiego bloku tematycznego odbywają się koncerty w dniach 10.11, 11.11?

Odpowiedzi szukajcie na naszym portalu w zakładce Romanse z jazzem!

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do piątku 9.11 do godz. 12:00. Wysyłajcie je na nasz adres aktualnosci@prostoomuzyce.pl. W treści koniecznie podajcie: odpowiedź na pytanie konkursowe, imię i nazwisko oraz koncert, który Was interesuje. Zwycięzcy zostaną wylosowani.

Powodzenia!

 

Powiedz o tym znajomym:

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Oceń zawartość: 

Brak głosów