Wygraj bilety na koncert muzyki Piotra Czajkowskiego!

Czego słucha się przyjemniej od kameralistyki i utworów Piotra Czajkowskiego? Nie przychodzi Wam do głowy nic piękniejszego? W takim razie koniecznie powinniście się wybrać na koncert, który odbędzie się 29 stycznia o godz. 19:00 w Filharmonii Łódzkiej. Usłyszymy 3 kwartety smyczkowe rosyjskiego mistrza w wykonaniu Meccore String Quartet.

Aby wygrać zaproszenie dla dwóch osób na ten koncert wystarczy napisać nam jednym zdaniem, za co najbardziej cenisz muzykę Piotra Czajkowskiego? Biletami nagrodzimy najciekawszą, najmocniejszą odpowiedź! Czekamy pod adresem redakcja@prostoomuzyce.pl do 28 stycznia, do południa. 

***

Filharmonia Łódzka
29 stycznia 2019, 19.00

Wykonawcy:

Meccore String Quartet w składzie:

Wojciech Koprowski – skrzypce
Aleksandra Bryła – skrzypce
Michał Bryła – altówka
Tomasz Daroch – wiolonczela

Prowadzenie koncertu - Elżbieta Stępnik

Program:

Piotr Czajkowski - Kwartet smyczkowy D-dur op. 11.
Piotr Czajkowski - Kwartet smyczkowy B-dur op. posth
Piotr Czajkowski - II Kwartet F-dur op. 22

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów