Wygraj bilety na Planety [koncert już 2 grudnia]

Gdy Gustaw Holst napisał suitę insprowaną układem słonecznym "Planety", nie wiedział, jak blisko międzygalatycznego sukcesu był jego utwór. 

No właśnie. Czy wiesz, do jakiego filmu ścieżką dźwiękową miały być "Planety" Holsta? Jeśli wiesz - napisz do nas: redakcja [at] prostoomuzyce.pl. 

Trzy pierwsze odpowiedzi nagrodzimy biletami na koncert, który odbędzie się już 2 grudnia w Warszawie, o godz. 17.00 w atrium Budynku Focus w ramach serii "Moc Klasyki". Gwarantujemy doskonałą ucztę dla ducha, bo akustyka Focusa jest przygotowana na prezentowanie muzyki symfonicznej. 

Rok temu zabrzmiała tu Carmina Burana Carla Orffa. Było wybornie.

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów