To będzie Twój film [rusza 8. edycja festiwalu scenariopisarstwa Script Fiesta]

W dniach 26-31 marca w kinie Elektronik i salach Warszawskiej Szkoły Filmowej odbędzie się 8. edycja Script Fiesty – wyjątkowego wydarzenia dla scenarzystów i pasjonatów kina.

Script Fiesta łączy w sobie m. in. festiwal, warsztaty, konferencję, panele dyskusyjne, czy konkursy na „koncepcję scenariusza serialu telewizyjnego”, „scenariusz etiudy do 30 minut” i „scenariusz gry komputerowej”. To nie tylko okazja do prezentacji dorobku uznanych, czy dopiero rozpoczynających karierę scenarzystów, ale także spotkania z czołowymi nazwiskami branży. W tym roku będą to m.in. Jonathan Lynn („Uciekające zakonnice”, „Jak ukraść 10 milionów dolarów”), który poprowadzi warsztaty scenariuszowe dla autorów komedii, Kira-Anne Pelican („Matrix”, „Oczy szeroko zamknięte”) opowie o konstrukcji fantastycznych dialogów, a Tomasz Kolankiewicz o tym, jak napisać świetny horror w polskich warunkach. Obok stałych punktów programu pojawi się także nowość – warsztaty pisania scenariuszy filmów dziecięcych i młodzieżowych. Script Fiesta jest organizowana przez Warszawską Szkołę Filmową i jest jedynym tego typu wydarzeniem nie tylko w Polsce, ale także w kontynentalnej Europie.

Więcej informacji na scriptfiesta.pl oraz w mediach społecznościowych wydarzenia.

Facebook https://www.facebook.com/scriptfiesta/

Instagram https://www.instagram.com/scriptfiesta/

{info. pras}

 

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów