Rusza XI Konkurs na Wspieranie Produkcji Filmowej

Kraków i Małopolska wesprą najlepsze produkcje filmowe nie tylko finansowo, ale także logistycznie. Ważne, by akcja filmów toczyła się w Małopolsce i promowała jej wizerunek. Wnioski w XI Konkursie na Wspieranie Produkcji Filmowej można składać do do poniedziałku 6 maja 2019 roku, do godziny 16.00.

Organizatorami konkursu są Województwo Małopolskie, Miasto Kraków oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe - operator Regionalnego Funduszu Filmowego w Krakowie. Realizowany jest ze środków Regionalnego Funduszu Filmowego w Krakowie (utworzonego właśnie dzięki współpracy Województwa Małopolskiego, Miasta Kraków i Krakowskiego Biura Festiwalowego). Jego celem jest wspieranie produkcji filmowych związanych z Krakowem i Małopolską. Projekty powinny przyczynić się do kulturalnej, turystycznej i gospodarczej promocji regionu, a także do podkreślania jego pozytywnego wizerunku.

Warunkiem otrzymania wsparcia finansowego jest związanie produkcji z Województwem Małopolskim lub Miastem Kraków, zarówno poprzez tematykę, jak i twórców, a przede wszystkim poprzez miejsce realizacji filmu.

Aby wziąć udział w konkursie należy złożyć wniosek w dwóch formach: elektronicznej i pisemnej. Aktualny formularz oraz szczegółowe informacje dotyczące prawidłowego wypełnienia wniosku są dostępne na www.film-commission.pl. Wnioski wraz z obowiązującymi załącznikami należy złożyć w siedzibie Krakowskiego Biura Festiwalowego przy ul. Wygrana 2, 30-311, Kraków, w godzinach 9:00–16:00. Za termin złożenia wniosku uważa się datę i godzinę jego wpływu do siedziby Krakowskiego Biura Festiwalowego.

Wszelkie pytania można kierować na adres: nwoda@film-commission.pl, akrupiarz@film-commission.pl, dominika.dziubinska@film-commission.pl lub pod numer faksu +48 12 354 25 01.

Komplet dokumentów powinien zawierać:

- wniosek RFF 2019
- regulamin RFF 2019
- kartę oceny RFF 2019

Materiały do pobrania znajdują się na wwww.film-commission.pl

{info. pras}

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów