Zostań w domu z Ninateką

Kino, teatr oraz muzeum za darmo i bez wychodzenia z domu? Już dziś, 17 marca, rozpoczyna się przegląd najciekawszych tytułów z Ninateki. Codziennie o godz. 20.00 na stronie głównej ninateka.pl odbywać się będą pokazy specjalne wybranych fabuł, dokumentów i spektakli, które, tak jak kiedyś w kinie bywało, poprzedzone zostaną lekkimi kronikami czy krótkimi metrażami. Te intrygujące i przyjemne do obejrzenia pozycje czekają na was, jak zawsze, za darmo i bez reklam.

Na początek cieszące się popularnością materiały znane już użytkownikom Ninateki, a już w następnych tygodniach nowe, niepublikowane tam jak dotąd tytuły.

PROGRAM:

Wtorek, 17 marca, godz. 20:00
Pocztówki z Republiki Absurdu, reż. Jan Holoubek

Środa, 18 marca, godz. 20:00
Over the limit, reż. Marta Prus

Czwartek, 19 marca, godz. 20:00
Skutki uboczne, reż. Leszek Dawid

Piątek, 20 marca, godz. 20:00
Sztuka wolności, reż. Marek Kłosowicz, Wojciech Słota

Sobota, 21 marca, godz. 20:00
Zazdrość i medycyna, reż. Janusz Majewski

Niedziela, 22 marca, godz. 20:00
Spiskowcy, reż. Jan Englert

{info. pras}

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów