Zrób selfie i wygraj

fot. Pexels

Kiedy ostatnio robiliście sobie selfie? Na wycieczce? W restauracji? Z chłopakiem/dziewczyną? A może z koleżankami w łazience? Albo…. czytając Presto? Tego ostatniego nie robiliście? A widzicie – akurat warto. Bo takim selfie można wygrać.

Mamy trzy podwójne zaproszenia dla Czytelników Presto na 28. Festiwal Mozartowski w Warszawskiej Operze Kameralnej.

Aby je wygrać wystarczy wziąć udział w naszym konkursie:

1. Na adres redakcja@prostoomuzyce.pl wyślij do 15 czerwca swoje selfie z najnowszym numerem Presto, oddające nasze hasło: ŻYJ WOLNO.CZYTAJ PRESTO

2. Napisz, na jakie wydarzenie 28. Festiwalu Mozartowskiego chcesz się wybrać i dlaczego.

Najciekawsze odpowiedzi w połączeniu z najfajniejszym zdjęciem (nie oceniamy urody a pomysł na selfie) nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami na wybrane wydarzenie.

Cały program 28. Festiwalu Mozartowskiego znajdziecie tutaj:

http://repertuar.operakameralna.pl/

Regulamin konkursu:
1. Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe. Zgłoszenia wysyłane z kilku skrzynek pocztowych będą automatycznie kasowane.
2. Zgłoszenia należy nadsyłać do dnia 15.06.2018 na adres redakcja@prostoomuzyce.pl w tytule wiadomości wpisując "ZRÓB SELFIE I WYGRAJ". Nie bierzemy pod uwagę wiadomości bez tytułu sformułowanego w powyższy sposób, jak i tych, które nie są podpisane imieniem i nazwiskiem uczestnika konkursu.
3. Przed wysłaniem wiadomości prosimy o dokładne sprawdzenie odpowiedzi i danych. Jakiekolwiek poprawki nadsyłane w kolejnych wiadomościach nie będą uznawane.
4. Laureatów konkursu wybierze reakcyjne jury oceniając wypowiedzi i zdjęcia.
5. O wynikach konkursu poinformujemy w specjalnym newsie na stronie głównej portalu prostoomuzyce.pl w ciągu dwóch dni po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń konkursowych.
6. Laureaci konkursu zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową. 

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów